Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to my translation catalogue (32 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Country
my: နိုင်ငံ

en: Weight
my: အစဉ်

en: Image
my: ပုံရိပ်

en: Center
my: ဗဟို

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: file
my: ဖိုင်

en: Done
my: ပြီးစီးပါပြီ

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ

en: Publish
my: ထုတ်ဝေပါ

en: Email:
my: အီးမေးလ် -

en: Main menu
my: ပင်မ menu

en: Secondary menu
my: ဒုတိယ menu
