Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to os translation catalogue (22 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Confirm
os: Афтæ у

en: Cancel
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: RSS feed
os: RSS-лентæ

en: Enabled
os: Иу у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: view
os: бакаст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Image
os: Сурæт

en: Center
os: Центр

en: Preview
os: Развæлгъау фенд

en: Save
os: Ныффысс

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
