Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to rw translation catalogue (5 entries)

en: Title
rw: Umutwe

en: Pages
rw: amapaji

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Center
rw: Hagati
