Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Pages
az: Səhifələr

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: Confirm
az: Təsdiq edin

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: RSS feed
az: RSS

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: Edit
az: Dəyiş

en: Country
az: Ölkə

en: Weight
az: Çəki

en: Image
az: Şəkil

en: Center
az: Mərkəz

en: edit
az: redaktə et

en: Preview
az: Önizləmə

en: Save
az: Saxla

en: Help
az: Dəstək

en: Menu
az: Menyu

en: Layout
az: Şablon

en: file
az: fayl

en: Header
az: Başlıq

en: Width
az: Eni

en: State
az: Dövlət

en: node
az: material

en: Page Title
az: Səhifə başlığı
