Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to br translation catalogue (11 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Pages
br: Pajennoù

en: delete
br: dilemel

en: Delete
br: Dilemel

en: Username
br: Anv implijer

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Menu
br: Lañser

en: Email
br: Chomlec'h postel
