Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to hu translation catalogue (89 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Pages
hu: Oldalak

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Content
hu: Tartalom

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Confirm
hu: Megerősít

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Description
hu: Leírás

en: RSS feed
hu: RSS hírcsatorna

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: view
hu: megtekintés

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Country
hu: Ország

en: Weight
hu: Súly

en: Image
hu: Kép

en: Center
hu: Középen

en: edit
hu: szerkesztés

en: Preview
hu: Előnézet

en: Save
hu: Mentés

en: Help
hu: Súgó

en: Font Size
hu: Betűméret

en: Menu
hu: Menü

en: Layout
hu: Elrendezés

en: <none>
hu: < nincs >

en: Email
hu: E-mail

en: file
hu: fájl

en: Email Address
hu: E-mail cím

en: Done
hu: Kész

en: Header
hu: Fejléc

en: Width
hu: Szélesség

en: State
hu: Állapot

en: Send
hu: Küldés

en: node
hu: tartalom

en: Method
hu: Mód

en: Start
hu: Kezdete

en: reset
hu: alaphelyzet

en: Menu Title
hu: Menü címe

en: Page Title
hu: Oldalcím

en: City
hu: Város

en: Share
hu: Megosztás

en: Street Address
hu: Utca cím

en: Feed Type
hu: Hírcsatorna-típus

en: menu
hu: menü

en: Message:
hu: Üzenet:

en: send
hu: küldés

en: Header Image
hu: Fejléckép

en: Left
hu: Bal

en: Right
hu: Jobb

en: Display Options
hu: Megjelenítési lehetőségek

en: Video
hu: Videó

en: Style
hu: Stílus

en: Color Palette
hu: Színpaletta

en: You are here
hu: Jelenlegi hely

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Save Configuration
hu: Beállítások mentése

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés

en: There was an error saving the menu link.
hu: Hiba történt a menüpont mentése közben.

en: Upload Images
hu: Képek feltöltése

en: Go back
hu: Vissza

en: Add New Page
hu: Új oldal hozzáadása

en: Contact Form Title
hu: A kapcsolatfelvételi űrlap címe

en: Zipcode
hu: Irányítószám

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Save As Draft
hu: Mentés piszkozatként

en: Main menu
hu: Főmenü

en: The content type %name has been updated.
hu: %name tartalomtípus frissítve lett.

en: The content type %name has been added.
hu: %name tartalomtípus hozzáadva.

en: Added content type %name.
hu: %name tartalomtípus hozzáadva.

en: No file was uploaded.
hu: Nem történt fájlfeltöltés.

en: Secondary menu
hu: Másodlagos menü

en: The file permissions could not be set on %uri.
hu: %uri webcímen a fájl jogosultságait nem sikerült beállítani.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
hu: Még nincs menüpont létrehozva. <a href="@link">Menüpont hozzáadása</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
hu: A hivatkozáshoz tartozó felirat, ez jelenik meg a menüben.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
hu: „%item” egyéni menüpont biztosan törölhető?

en: The menu link %title has been deleted.
hu: %title menüpont törlése megtörtént.

en: Deleted menu link %title.
hu: %title menüpont törlése megtörtént.

en: Edit menu link
hu: Menüpont szerkesztése

en: Video URL
hu: Videó webcíme

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Enable @title menu link
hu: @title menühivatkozás engedélyezése

en: Headings
hu: Főcímek

en: '@color' is not a valid hex color
hu: '@color' nem érvényes hexadecimális szín

en: WEIGHT
hu: SÚLY
