Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to hy translation catalogue (39 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Confirm
hy: Հաստատել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: RSS feed
hy: RSS հոսքեր

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Country
hy: Երկիր

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Image
hy: Նկար

en: Center
hy: Կենտրոն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: file
hy: ֆայլ

en: Done
hy: Կատարված է

en: Width
hy: Լայնություն

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Left
hy: Ձախ

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել

en: The content type %name has been updated.
hy: %name բովանդակության տեսակը թարմացված է:

en: The content type %name has been added.
hy: Բովանդակության տեսակը %name ավելացված է:

en: The file permissions could not be set on %uri.
hy: Ֆայլի թույլտվությունները չեն կարող սահմանվել   %uri-ում:

en: The text to be used for this link in the menu.
hy: Մենյուի հղման մեջ օգտագործված տեքստ

en: The menu link %title has been deleted.
hy: Մենյուի %title հղումը ջնջված է:

en: Edit menu link
hy: Խմբագրել ընտրացանկի հղումը

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը

en: Enable @title menu link
hy: Ակտիվացնել @title մենյուի հղումը
