Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to ku translation catalogue (48 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Confirm
ku: دووبارە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: RSS feed
ku: ڕاگەیەنەری RSS

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Weight
ku: سەنگ

en: Image
ku: وێنە

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: <none>
ku: <هیچ>

en: Email
ku: ئیمێل

en: file
ku: په‌ڕگه‌

en: Done
ku: تەواوبوو

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Width
ku: پانی

en: Send
ku: بینێره‌

en: node
ku: گرێ

en: reset
ku: باری سەرەتایی

en: menu
ku: پێڕست

en: Message:
ku: پەیام:

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌

en: There was an error saving the menu link.
ku: هه‌ڵه‌یه‌ک ڕێگر هه‌بوو له‌ پاشه‌که‌وت کردنی به‌سته‌ری پێڕست.

en: Email:
ku: ئیمێل:

en: Main menu
ku: پێڕستی سەرەکی

en: The content type %name has been updated.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name نوێکرایەوە.

en: The content type %name has been added.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name زیادکرا.

en: Added content type %name.
ku: جۆری ناوەڕۆکی %name زیادکرا.

en: Secondary menu
ku: پێڕستی دووەمی

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
