Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to mk translation catalogue (9 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Title
mk: Наслов

en: Content
mk: Содржина

en: Confirm
mk: Потврда

en: RSS feed
mk: RSS-канал

en: edit
mk: промени

en: Help
mk: Помош

en: node
mk: јазол

en: menu
mk: мени
