Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to ml translation catalogue (29 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Content
ml: ഉള്ളടക്കം

en: Username
ml: ഉപയോക്താവിന്റെ നാമം

en: Confirm
ml: ഉറപ്പിക്കുക

en: Cancel
ml: റദ്ദാക്കുക

en: Description
ml: വിവരണം

en: RSS feed
ml: ആർ.എസ്.എസ്. ഫീഡുകൾ

en: Enabled
ml: സജ്ജമാക്കി

en: Yes
ml: അതെ

en: No
ml: അല്ല

en: view
ml: കാണുക

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Country
ml: രാജ്യം

en: Weight
ml: ഭാരം

en: Image
ml: ചിത്രം

en: Center
ml: കേന്ദ്രം

en: edit
ml: തിരുത്തുക

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Help
ml: സഹായം

en: Menu
ml: മെനു

en: Email
ml: ഇമെയിൽ

en: file
ml: ഫയൽ

en: menu
ml: മെനു

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക
