Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to mn translation catalogue (36 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Confirm
mn: Баталгаажуулах

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Description
mn: Тайлбар

en: RSS feed
mn: RSS оруулга

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Edit
mn: Засварлах

en: Country
mn: Улс

en: Weight
mn: Жин

en: Image
mn: Зураг

en: edit
mn: засварлах

en: Preview
mn: Урьдчилан харах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: px
mn: пиксел

en: Menu
mn: Цэс

en: Email
mn: Имэйл

en: file
mn: Файл

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Width
mn: Өргөн

en: Send
mn: Илгээх

en: node
mn: зангилаа

en: menu
mn: цэс

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Main menu
mn: Гол цэс
