Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to sq translation catalogue (36 entries)

en: Home
sq: Shtëpia

en: Title
sq: Titulli

en: Pages
sq: Faqet

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Content
sq: Përmbajtja

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Confirm
sq: Konfirmo

en: Cancel
sq: Anulo

en: Description
sq: Përshkrimi

en: RSS feed
sq: Burimi RSS

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: view
sq: shfaq

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Weight
sq: Pesha

en: edit
sq: ndrysho

en: Preview
sq: Shikoje

en: Save
sq: Ruaj

en: Help
sq: Ndihmë

en: Menu
sq: Menuja

en: file
sq: skedar

en: Header
sq: Titulli

en: Send
sq: Dërgo

en: node
sq: nyjë

en: reset
sq: rivendos

en: Message:
sq: Mesazhi:

en: You are here
sq: Gjëndeni këtu

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi

en: There was an error saving the menu link.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së lidhjes së menusë.

en: The content type %name has been updated.
sq: Lloji i përmbajtjes %name u përditësua.

en: The content type %name has been added.
sq: Lloji %name i përmbajtjes u shtua.

en: Added content type %name.
sq: U shtua lloji %name i përmbajtjes.

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
