Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to ta translation catalogue (22 entries)

en: Home
ta: முகப்பு

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Confirm
ta: உறுதிப்படுத்துக

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: RSS feed
ta: RSS ஊட்டு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: view
ta: நோக்குக

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: edit
ta: தொகுக்க

en: Preview
ta: முன்னோக்கு

en: Help
ta: உதவி

en: Menu
ta: பட்டி

en: file
ta: கோப்பு

en: node
ta: கணு

en: reset
ta: மீளமைக்க

en: menu
ta: பட்டி
