Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to th translation catalogue (46 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Title
th: หัวข้อ

en: Pages
th: หน้า

en: delete
th: ลบ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Confirm
th: ยืนยัน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Edit
th: แก้ไข

en: Country
th: ประเทศ

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Menu
th: เมนู

en: Email
th: อีเมล

en: file
th: แฟ้ม

en: Done
th: เสร็จสิ้น

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Width
th: ความกว้าง

en: State
th: รัฐ

en: Send
th: ส่ง

en: node
th: โหนด

en: reset
th: คืนค่าเดิม

en: City
th: จังหวัด

en: menu
th: เมนู

en: Message:
th: ข้อความ:

en: Video
th: วีดีโอ

en: Proceed
th: ดำเนินการ

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: Publish
th: เผยแพร่

en: Unpublish
th: ระงับการเผยแพร่

en: There was an error saving the menu link.
th: เกิดข้อผิดพลาดขณะบันทึกลิงก์ของเมนู

en: Contact Form Title
th: ชื่อของแบบฟอร์ม

en: The content type %name has been updated.
th: ชนิดเนื้อหา %name ได้รับการปรับปรุงข้อมูลแล้ว

en: The content type %name has been added.
th: ชนิดเนื้อหา %name ได้ถูกเพิ่มแล้ว

en: Added content type %name.
th: เพิ่มชนิดเนื้อหา %name แล้ว,

en: Secondary menu
th: เมนูรอง

en: The file permissions could not be set on %uri.
th: ไม่สามารถเปลี่ยนสิทธิ์การเข้าถึงไฟล์ %uri

en: The text to be used for this link in the menu.
th: ข้อความที่จะใช้สำหรับการเชื่อมโยงในเมนู

en: Weight for @title
th: ลำดับความสำคัญของ  %title

en: Enable @title menu link
th: เปิดใช้งาน @title menu link

en: About Us
th: เกี่ยวกับเรา
