Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to ur translation catalogue (29 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Title
ur: عنوان

en: Pages
ur: صفحات

en: delete
ur: حذف کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Confirm
ur: تصدیق کریں

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: RSS feed
ur: آر ایس ایس فیڈ

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: view
ur: مشاہدہ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Country
ur: ملک

en: Weight
ur: وزن

en: Image
ur: تصویر

en: Center
ur: وسط

en: edit
ur: ترمیم

en: Preview
ur: جائزہ

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Help
ur: مدد

en: Menu
ur: مینیو

en: Email
ur: ای میل

en: file
ur: فائل

en: Header
ur: ہیڈر

en: menu
ur: مینیو
