Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to bs translation catalogue (37 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Pages
bs: Stranice

en: delete
bs: obriši

en: Delete
bs: Briši

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Confirm
bs: Potvrdi

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Country
bs: Zemlja

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: edit
bs: izmijeni

en: Preview
bs: Pregled

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: file
bs: datoteka

en: Width
bs: Širina

en: Send
bs: Pošalji

en: node
bs: nod

en: menu
bs: meni

en: Style
bs: Stil

en: Apply
bs: Primjeni

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave

en: There was an error saving the menu link.
bs: Došlo je do greške pri čuvanju meni linka.

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi

en: The content type %name has been updated.
bs: Tip sadržaja %name je osvježen.

en: The content type %name has been added.
bs: Tip sadržaja %name je dodan.

en: Added content type %name.
bs: Dodan tip sadržaja %name.
