Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to he translation catalogue (71 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Pages
he: עמודים

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Confirm
he: אישור

en: Cancel
he: ביטול

en: Description
he: תיאור

en: RSS feed
he: מקור רסס

en: Enabled
he: מופעל

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: view
he: צפיה

en: Edit
he: עריכה

en: Country
he: מדינה

en: Weight
he: משקל

en: Image
he: תמונה

en: Center
he: מרכז

en: edit
he: עריכה

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Layout
he: פריסה

en: <none>
he: <ללא>

en: Email
he: דוא"ל

en: file
he: קובץ

en: Done
he: בוצע

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Width
he: רוחב

en: State
he: מצב

en: Send
he: שלח

en: node
he: פריט תוכן

en: Method
he: שיטה

en: Start
he: התחלה

en: reset
he: אתחול

en: Page Title
he: כותרת הדף

en: City
he: עיר

en: Share
he: שיתוף

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Feed Type
he: סוג הזנה

en: menu
he: תפריט

en: Message:
he: הודעה:

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: Video
he: וידאו

en: Style
he: סגנון

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: Apply
he: החל

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"

en: There was an error saving the menu link.
he: ארעה שגיאה בשמירת קישור התפריט.

en: Go back
he: חזרה

en: Twitter
he: טוויטר

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Main menu
he: תפריט ראשי

en: The content type %name has been updated.
he: סוג התוכן %name עודכן.

en: The content type %name has been added.
he: סוג התוכן %name התווסף.

en: Added content type %name.
he: סוג תוכן %name התווסף.

en: LinkedIn
he: לינקדין

en: Secondary menu
he: תפריט משני

en: The file permissions could not be set on %uri.
he: לא ניתן לקבוע הרשאות קובץ עבור %uri.

en: The text to be used for this link in the menu.
he: הטקסט שיוצג כקישור בתפריט.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
he: האמנם ברצונך למחוק את קישור התפריט %item

en: The menu link %title has been deleted.
he: נמחק קישור התפריט %title

en: Edit menu link
he: עריכת קישור תפריט

en: Contact Us
he: יצירת קשר

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
