Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to jv translation catalogue (49 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Confirm
jv: Konfirmasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Description
jv: Katrangan

en: RSS feed
jv: Pasokan RSS

en: Enabled
jv: Urip

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: view
jv: tampilan

en: Edit
jv: Sunting

en: Country
jv: Negara

en: Weight
jv: Urutan

en: Image
jv: Gambar

en: edit
jv: sunting

en: Preview
jv: Tudhuhnā

en: Save
jv: Simpen

en: Help
jv: Pitulungan

en: <none>
jv: <nihil>

en: file
jv: berkas

en: Done
jv: Rampung

en: Width
jv: Ambané

en: Send
jv: Kirim

en: Method
jv: Metode

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: There was an error saving the menu link.
jv: Ānā kaluputan nalikā nyimpen pranala menu.

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: Main menu
jv: Menu utama

en: The content type %name has been updated.
jv: Tipe konten %name uwis diupdate.

en: The content type %name has been added.
jv: Tipe konten %name uwis ditambah.

en: Added content type %name.
jv: Nambahi tipe konten %name.

en: Secondary menu
jv: Menu keloro

en: The file permissions could not be set on %uri.
jv: Kawenangan berkas ora bisa disetél nang %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
jv: Durung ana pranala menu. <a href="@link">Tambah pranala</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
jv: Teks sing digunaknā kanggo pranala iki nang menu.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak tautan menu kustom %item?

en: The menu link %title has been deleted.
jv: Pranala menu %title uwis dibusak.

en: Deleted menu link %title.
jv: Mbusak pranala menu %title.

en: Edit menu link
jv: Sunting pranala menu

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title

en: Enable @title menu link
jv: Uripnā tautan menu @title
