Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to lt translation catalogue (67 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Confirm
lt: Patvirtinti

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Description
lt: Aprašymas

en: RSS feed
lt: RSS tiekimas

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Country
lt: Šalis

en: Weight
lt: Svoris

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Center
lt: Centras

en: edit
lt: redaguoti

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: <none>
lt: -joks-

en: Email
lt: El. paštas

en: file
lt: failas

en: Done
lt: Atlikta

en: Header
lt: Antraštė

en: Width
lt: Plotis

en: State
lt: Etapas

en: Send
lt: Siųsti

en: node
lt: mazgas

en: Method
lt: Būdas

en: Start
lt: Pradžia

en: reset
lt: atstatyti

en: Menu Title
lt: Meniu pavadinimas

en: Page Title
lt: Puslapio pavadinimas

en: City
lt: Miestas

en: menu
lt: meniu

en: Message:
lt: Žinutė:

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Style
lt: Stilius

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: There was an error saving the menu link.
lt: Įvyko klaida išsaugant meniu nuorodą.

en: Upload Images
lt: Įkelti paveikslėlius

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Email:
lt: El. paštas:

en: Main menu
lt: Pagrindinis meniu

en: The content type %name has been updated.
lt: Turinio tipas %name atnaujintas.

en: The content type %name has been added.
lt: Turinio tipas %name buvo pridėtas.

en: Added content type %name.
lt: Pridėtas turinio tipas %name.

en: Secondary menu
lt: Antrinis meniu

en: The file permissions could not be set on %uri.
lt: Failo leidimai negali būti nustatyti %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
lt: Meniu nuorodų nėra. <a href="@link">Pridėkite</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
lt: Šios nuorodos tekstas naudojamas meniu.

en: The menu link %title has been deleted.
lt: Meniu saitas %title buvo pašalintas.

en: Edit menu link
lt: Redaguoti meniu nuorodą

en: Weight for @title
lt: @title svoris

en: Enable @title menu link
lt: Įjungti @title meniu nuorodą
