Mobilizer (7.x-2.0-beta2) - en to mr translation catalogue (34 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Title
mr: शीर्षक

en: Pages
mr: पाने

en: delete
mr: मिटवा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Confirm
mr: नक्की करा

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: RSS feed
mr: RSS फीड

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: view
mr: दाखवा

en: Edit
mr: संपादन

en: Country
mr: देश

en: Weight
mr: मुल्य

en: Image
mr: छायाचित्र

en: Center
mr: मध्य

en: edit
mr: संपादन

en: Preview
mr: पुर्वदृश्य

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Help
mr: मदत

en: Layout
mr: मांडणी

en: Email
mr: ईमेल

en: Done
mr: पूर्ण झाले

en: Width
mr: लांबी

en: State
mr: राज्य

en: Send
mr: पाठवा

en: Method
mr: पद्धत(Method)

en: Message:
mr: संदेश:

en: Publish
mr: प्रकाशित

en: Unpublish
mr: अप्रकाशित
