Mobilizer (7.x-2.0-beta1) - en to sk translation catalogue (71 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Pages
sk: Stránky

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Content
sk: Obsah

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Confirm
sk: Potvrdiť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Description
sk: Popis

en: RSS feed
sk: Kanál správ RSS

en: Enabled
sk: Povolené

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: view
sk: zobraziť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Country
sk: Krajina

en: Weight
sk: Váha

en: Image
sk: Obrázok

en: Center
sk: Na stred

en: edit
sk: upraviť

en: Preview
sk: Náhľad

en: Save
sk: Uložiť

en: Help
sk: Pomoc

en: Font Size
sk: Veľkosť písma

en: Layout
sk: Rozloženie

en: <none>
sk: <žiadne>

en: Email
sk: E-mail

en: file
sk: súbor

en: Email Address
sk: Emailová adresa

en: Done
sk: Hotovo

en: Header
sk: Hlavička

en: Width
sk: Šírka

en: State
sk: Stav

en: Send
sk: Odoslať

en: node
sk: obsah

en: Method
sk: Metóda

en: Start
sk: Štart

en: reset
sk: resetovať

en: Menu Title
sk: Názov menu

en: Page Title
sk: Nadpis stránky

en: City
sk: Mesto

en: Share
sk: Zdieľanie

en: Message:
sk: Správa:

en: send
sk: odoslať

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Style
sk: Štýl

en: You are here
sk: Nachádzate sa tu

en: Apply
sk: Použiť

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie

en: There was an error saving the menu link.
sk: Nastala chyba pri ukladaní odkazu z menu.

en: Go back
sk: Ísť naspäť

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Main menu
sk: Hlavné menu

en: The content type %name has been updated.
sk: Typ obsahu %name bol aktualizovaný

en: The content type %name has been added.
sk: Typ obsahu %name bol pridaný.

en: Added content type %name.
sk: Pridaný typ obsahu %name.

en: Secondary menu
sk: Sekundárne menu

en: The file permissions could not be set on %uri.
sk: Oprávnenia súboru nebolo možné nastaviť na %uri.

en: There are no menu links yet. <a href="@link">Add link</a>.
sk: Zatiaľ neexitujú žiadne odkazy v menu. <a href="@link">Pridať odkaz</a>.

en: The text to be used for this link in the menu.
sk: Text, ktorý bude použitý pre tento odkaz v menu.

en: Are you sure you want to delete the custom menu link %item?
sk: Naozaj chcete odstrániť vlastný odkaz menu %item?

en: The menu link %title has been deleted.
sk: Odkaz menu %title bol odstránený.

en: Deleted menu link %title.
sk: Odstránený odkaz menu %title.

en: Edit menu link
sk: Upraviť odkaz menu

en: Weight for @title
sk: Váha pre @title

en: Enable @title menu link
sk: Povoliť odkaz menu @title
