MoceanSMS Broadcast (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Search
ro: Căutare

en: API Key
ro: Cheie API

en: Send
ro: Trimite

en: Message:
ro: Mesaj:

en: About
ro: Despre
