MoceanSMS Broadcast (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Search
fi: Etsi

en: Send
fi: Lähetä

en: Message:
fi: Viesti:

en: All users
fi: Kaikki käyttäjät

en: About
fi: Tietoja
