MoceanSMS Broadcast (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Search
ru: Поиск

en: To:
ru: Кому:

en: API Key
ru: Ключ API

en: Send
ru: Отправить

en: Message:
ru: Сообщение:

en: All users
ru: Все пользователи

en: About
ru: Информация

en: Settings saved.
ru: Настройки сохранены.
