MoceanSMS Broadcast (7.x-2.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Search
es: Buscar

en: To:
es: Para:

en: API Key
es: Clave API

en: Send
es: Enviar

en: Message:
es: Mensaje:

en: All users
es: Todos los usuarios

en: About
es: Acerca de

en: Settings saved.
es: Configuración guardada.
