MoceanSMS Broadcast (7.x-2.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Search
sv: Sök

en: To:
sv: Till:

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Send
sv: Skicka

en: Message:
sv: Meddelande:

en: All users
sv: Samtliga användare

en: About
sv: Om

en: Settings saved.
sv: Inställningar sparade.
