MoceanAPI (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Sender
lv: Nosūtītājs

en: To
lv: Kam

en: API key
lv: API atslēga

en: Message Body
lv: Vēstules saturs

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: Debug mode
lv: Atkļūdošanas režīms
