MoceanAPI (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (11 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Sender
de: Absender

en: To
de: An

en: API key
de: API-Key

en: Message Body
de: Nachrichten-Textkörper

en: Send message
de: Nachricht senden

en: Send a message
de: Eine Nachricht senden

en: Debug mode
de: Debug-Modus

en: Administer Mocean
de: Mocean verwalten

en: Configure Mocean settings
de: Mocean-Einstellungen konfigurieren

en: The Mocean API library is installed correctly.
de: Die Mocean-API-Bibliothek ist korrekt installiert.
