MoceanAPI (7.x-1.1) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Settings
fr: Paramètres

en: Sender
fr: Expéditeur

en: To
fr: À

en: API key
fr: Clé d'API

en: Message Body
fr: Corps du Message

en: Send message
fr: Envoyer le message

en: Send a message
fr: Envoyer un message

en: Debug mode
fr: Mode debug
