MoceanAPI (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ja: 設定

en: Sender
ja: 送信者

en: To
ja: 宛先

en: Send message
ja: メッセージを送信

en: Debug mode
ja: デバッグモード
