MoceanAPI (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Sender
sk: Odosielateľ

en: To
sk: Komu

en: API key
sk: API kľúč

en: Send message
sk: Poslať správu
