MoceanAPI (7.x-1.1) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Sender
ca: Remitent

en: To
ca: Per

en: Message Body
ca: Cos del missatge

en: Send message
ca: Envia el missatge
