MoceanAPI (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Settings
cs: Nastavení

en: Sender
cs: Odesílatel

en: To
cs: Komu

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Send a message
cs: Poslat zprávu
