MoceanAPI (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Sender
fa: فرستنده

en: To
fa: به

en: Message Body
fa: متن پیام

en: Send message
fa: ارسال پیغام

en: Send a message
fa: ارسال یک پیغام
