MoceanAPI (7.x-1.1) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Settings
hu: Beállítások

en: Sender
hu: Feladó

en: To
hu: Hova

en: API key
hu: API kulcs

en: Message Body
hu: Üzenet törzse

en: Send message
hu: Üzenet küldése

en: Send a message
hu: Egy üzenet küldése

en: Debug mode
hu: Hibakereső mód

en: The message was successfully sent.
hu: Az üzenet sikeresen elküldve.
