MoceanAPI (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Sender
pl: Nadawca

en: To
pl: Do

en: API key
pl: Klucz API

en: Message Body
pl: Treść wiadomości

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Send a message
pl: Wyślij wiadomość

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania
