MoceanAPI (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Settings
pt: Configurações

en: Sender
pt: Remetente

en: To
pt: Para

en: API key
pt: Chave da API

en: Message Body
pt: Corpo da mensagem

en: Send message
pt: Enviar mensagem

en: Debug mode
pt: Modo debug
