MoceanAPI (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Settings
pt: Definições

en: Sender
pt: Remetente

en: To
pt: Para

en: API key
pt: Chave API

en: Send message
pt: Enviar mensagem
