MoceanAPI (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Settings
ro: Setări

en: Sender
ro: Expeditor

en: To
ro: Către

en: API key
ro: Cheia API

en: Send message
ro: Trimiteți mesaj
