MoceanAPI (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Settings
ru: Настройки

en: Sender
ru: Отправитель

en: To
ru: Кому

en: API key
ru: API-ключ

en: Message Body
ru: Текст сообщения

en: Send message
ru: Отправить сообщение

en: Send a message
ru: Отправить сообщение

en: Debug mode
ru: Режим отладки
