MoceanAPI (7.x-1.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Settings
uk: Налаштування

en: Sender
uk: Відправник

en: To
uk: До

en: API key
uk: Ключ API

en: Message Body
uk: Текст повідомлення

en: Send message
uk: Надіслати повідомлення

en: Send a message
uk: Надіслати повідомлення

en: Debug mode
uk: Режим зневадження
