MoceanAPI (7.x-1.1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Sender
vi: Người gửi

en: To
vi: Đến

en: API key
vi: khóa API

en: Message Body
vi: Nội dung

en: Send message
vi: Gửi thông điệp
