Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Create a new user account.
ast: Facer una cuenta d'usuariu nueva.

en: Password
ast: Clave

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Contact
ast: Contautu

en: Comment
ast: Comentariu

en: Log in
ast: Entrar

en: Close
ast: Zarrar

en: Request new password
ast: Pedir una clave nueva

en: Create new account
ast: Facer una cuenta nueva
