Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Create a new user account.
bg: Създай нов потребителски акаунт.

en: Request new password via e-mail.
bg: Заявяване на нова парола чрез имейл.

en: Password
bg: Парола

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Contact
bg: Контакт

en: Comment
bg: Коментар

en: Log in
bg: Вход

en: Request new password
bg: Заявка за нова парола

en: Create new account
bg: Регистрирай се

en: Loading
bg: Зареждане

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
bg: Тази дискусия е приключила: не можете да изпращате коментари.
