Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Pages
bo: དྲ་ངོས

en: Create a new user account.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་འཛུགས་པ།

en: Request new password via e-mail.
bo: གློག་ཡིག་བརྒྱུད་ནས་གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ།

en: Password
bo: གསང་གྲངས

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Display links
bo: སྦྲེལ་ཐག་མངོན་པ

en: Comment
bo: དཔྱད་གཏམ

en: Log in
bo: ནང་འཇུག

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: Request new password
bo: གསང་གྲངས་གསར་བ་རེ་ཞུ་བྱེད་པ

en: Create new account
bo: ཐོ་ཁོངས་གསར་བ་ཞིག་བཟོ་བ

en: Loading...
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད་པ་་་

en: Loading
bo: འཇུག་བཞིན་ཡོད

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
bo: གྲོས་གཞི་འདི་ཁ་བརྒྱབ་འདུག་པས། ཁྱེད་ཀྱིས་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་མི་ཐུབ།

en: All pages except those listed
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་མ་གཏོགས་པའི་དྲ་ངོས་ཡོངས

en: Only the listed pages
bo: འདིར་མིང་འཁོད་པའི་དྲ་ངོས་ཁོ་ན

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྤྱད་ནས་དྲ་ངོས་གཏན་འཁེལ་བྱེད་པ། ཕྲེང་རེ་རེའི་ནང་དུ་སྦྲེལ་ལམ་རྐང་རེ་འཇུག་དགོས། སྐར་རྟགས་སམ་'*' ནི་ཡིག་ཚབ་ཞིག་ཡིན། དཔེར་མཚོན་སྦྲེལ་ལམ་ལ། %blog་ནི་ཟིན་བྲིས་ཀྱི་དྲ་ངོས་དང་%blog-wildcard་ནི་རང་སྒེར་གྱི་ཟིན་བྲིས་ཡོངས་ལ་ཡིན། ད་དུང་%front ་ནི་མདུན་ངོས་ཡིན།
