Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Create a new user account.
cy: Creu cyfrif defnyddiwr newydd.

en: Request new password via e-mail.
cy: Gofyn am gyfrinair newydd drwy e-bost

en: Password
cy: Cyfrinair

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Contact
cy: Cyswllt

en: Display links
cy: Dangos dolenni

en: Comment
cy: Sylw

en: Log in
cy: Mewngofnodi

en: Close
cy: Yn agos

en: Request new password
cy: Gofyn am gyfrinair newydd

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd

en: Webform
cy: Ffurf gwe

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
cy: Mae'r drafodaeth yma wedi cau: ni allwch gofnodi sylwadau newydd.
