Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (10 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Create a new user account.
dz: ལག་ལེན་པའི་  རྩིས་ཐོ་གསརཔ་ཅིག་  གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: Request new password via e-mail.
dz: གློག་འཕྲིན་ལས་  བརྒྱུད་དེ་  ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Password
dz: ཆོག་ཡིག་

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་

en: Comment
dz: བསམ་བཀོད།

en: Log in
dz: ནང་བསྐྱོད།

en: Request new password
dz: ཆོག་ཡིག་གསརཔ་ཅིག་  ཞུ་བ་འབད།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
dz: གྲོས་བསྡུར་འདི་ཁ་བསྡམ་ཡོདཔ: ཁྱོད་ཀྱིས་བསམ་བཀོད་གསརཔ་ཚུ་གནས་བསྐྱོད་འབད་མི་བཏུབ།
