Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (21 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Register
el: Εγγραφή

en: Create a new user account.
el: Δημιουργήστε ένα νέο λογαριασμό χρήστη.

en: Request new password via e-mail.
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου μέσω e-mail.

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Display links
el: Εμφάνιση συνδέσμων

en: Comment
el: Σχόλιο

en: Log in
el: Είσοδος

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Request new password
el: Ανάκτηση νέου συνθηματικού εισόδου

en: Create new account
el: Δημιουργία νέου λογαριασμού

en: Loading...
el: Φορτώνει...

en: Enable for login links
el: Ενεργοποίηση για συνδέσμους εισόδου

en: Loading
el: Φόρτωση

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
el: Η συζήτηση αυτή έχει κλείσει: Δεν μπορείτε να υποβάλετε νέα σχόλια.

en: Show links
el: Προβολή συνδέσμων

en: All pages except those listed
el: Να εμφανίζεται σε κάθε σελίδα εκτός από τις παρακάτω.

en: Only the listed pages
el: Να εμφανίζεται μόνο στις παρακάτω σελίδες.

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
el: Καθορίστε τις σελίδες χρησιμοποιώντας τη διαδρομή τους. Εισάγετε μία διαδρομή σε κάθε γραμμή. Ο χαρακτήρας '*' είναι μπαλαντέρ. Παραδείγματα διαδρομών είναι %blog για τη σελίδα των ιστολογίων και %blog-wildcard για κάθε προσωπικό ιστολόγιο. %front είναι η αρχική σελίδα.
