Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Create a new user account.
eo: Kreu novan uzantan konton.

en: Request new password via e-mail.
eo: Petu novan pasvorton retpoŝte.

en: Password
eo: Pasvorto

en: Contact
eo: Kontakto

en: Comment
eo: Komento

en: Log in
eo: Ensalutu

en: Request new password
eo: Petu novan pasvorton

en: Create new account
eo: Kreu novan konton

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
eo: Ĉi tiu diskuto estas fermita: vi ne povas afiŝi novajn komentojn.
