Modal forms (with ctools) (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Pages
eu: Orriak

en: Register
eu: Erregistratu

en: Create a new user account.
eu: Sortu erabiltzaile kontu berria

en: Request new password via e-mail.
eu: Eskatu pasahitz berria e-posta bidez.

en: Password
eu: Pasahitza

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Comment
eu: Iruzkina

en: Log in
eu: Sartu

en: Close
eu: Itxi

en: Request new password
eu: Eskatu pasahitz berria

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Loading...
eu: Kargatzen...

en: Loading
eu: Kargatzen

en: This discussion is closed: you can't post new comments.
eu: Eztabaida itxi da: ezin duzu iruzkin gehiago bidali

en: Show links
eu: Estekak ikusi

en: All pages except those listed
eu: Orri guztietan zerrendan agertzen direnetan izan ezik

en: Only the listed pages
eu: Bakarrik zerrendatutako orrialdeetan

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
eu: Zehaztu orrialdeen bideak (paths) erabiliz. Lerro bakoitzean bide (path) bat idatzi. '*' komodina (wildcard) da. Adbz.: blogaren orrialdearen bidea %blog da eta blog pertsonalen bidea %blog-wildcard da. %front hasiera orria (front page) da.
